Aktualne Promocje

Aktualne promocje oraz szczegóły otrzymasz zapisując się na nasz newsletter.


Ostatnia odsłona autorskiego programu lojalnościowego Free Polska była pod każdym względem edycją rekordową. Począwszy od liczby aktywnych uczestników, przez ilość zarejestrowanych urządzeń, aż po skalę odebranych nagród. Popularność aplikacji Gree wciąż rośnie, zatem – by utrzymać ten trend – mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą odsłonę programu lojalnościowego dla Instalatorów GREE MASTERS! Tym razem przygotowaliśmy aż 12 nagród, w czterech kategoriach tematycznych. Na aktywnych instalatorów czekają zarówno profesjonalne narzędzia, wygodna odzież, praktyczne agd, a nawet bestsellerowe modele klimatyzatorów GREE!

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem programu GREE MASTERS.

Już dostępny program doborowy do klimakonwektorów Olimpia Splendid w języku polskim. Program w prosty sposób umożliwia określenie parametrów i wymagań dotyczących instalacji tak, aby wygodnie i precyzyjnie dobrać klimakonwektory. Poza doborem modelu, narzędzie to umożliwia wykonanie kalkulacji wymiennika wodnego, jak również porównanie urządzeń pod względem parametrów i możliwości. Każdorazowo proces zakończony jest wygenerowaniem raportu doborowego.

W załączeniu znajdą Państwo instrukcję do obsługi programu doboru OS-VOYAGER. Zanim jednak użytkownik przejdzie do aplikacji, w pierwszym kroku należy założyć bezpłatne konto na stronie producenta https://www.olimpiasplendid.com/private-documentation. Program jest bowiem dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

Po rejestracji można już przejść do właściwego linku: https://www.olimpiasplendid.com/osvoyager

POBIERZ INSTRUKCJĘ PDF

‘Jak obniżyć koszty zakupu klimatyzacji czyli PROGRAMY DOFINANSOWAŃ z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej’ to poradnik w formie e-booka, użytkownik w prosty i szybki sposób może poruszać się zarówno w ramach tego wydania, jak również tzw. ‘przeklikać się’ do witryn zewnętrznych, traktujących o szczegółach każdego z programów.

POBIERZ PORADNIK

Klimatyzatory Gree mogą zostać w łatwy i szybki sposób połączone ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami do zarządzania inteligentnym budynkiem, które dostępne są na polskim rynku. Co więcej, integracja z systemem BMS Modbus nie wymaga żadnego dodatkowego modułu, a wyłącznie sterownika naściennego XK76! Teraz urządzenia RAC, zarówno Split, jak i Multisplit, mogą być sterowane poprzez BMS Modbus –  Clivia, Pular, Fairy, G-Tech, Lomo Luxury Plus, Amber Standard, Amber Prestige, klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, konsole i kanałowe o wydajności 6,0 kW.

Zestaw zmiennych do sterowania urządzeniami dostępny jest do pobrania w Aplikacji GREE.

Z dumą informujemy o świetnych wynikach Marki GREE w analizie Euromonitor International, która uznała ją za NUMER 1 na świecie.

Uznanie opiera się na czterech kluczowych wskaźnikach: analizie biznesowej, analizie rynku, wielkości sprzedaży detalicznej oraz wiedzy konsumenckiej na temat produktów klimatyzacyjnych, sprzedawanych na całym świecie.


Współpraca

Jak zostać partnerem ?

  • prześlij nam : dane adresowe swojej firmy,
  • skan certyfikatu firmowego F-Gaz,
  • dane prześlij na adres e-mail biuro@bezet.com.pl

Nasi partnerzy otrzymują :

  • Atrakcyjne warunki zakupu urządzeń GREE oraz innych marek,
  • Dostęp do platformy B2B, (zamówienia online, informacja o stanach magazynowych, dostawach towaru itp.)
  • Wsparcie techniczne gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • Dostęp do newslettera (wiadomości o aktualnych promocjach, szkoleniach itp.),
  • Możliwość udziału w szkoleniach,
  • Zaproszenia na targi branżowe.

 

Platforma zakupowa B2B Bezet24.com.pl skierowana jest do firm instalacyjnych i innych współpracujących z firmą BeZet.

Oferta firmy BEZET skierowana jest zarówno do klienta detalicznego, jak i do przedsiębiorstw oferujących usługi monterskie. Na czym polega druga z wymienionych usług? Jedną z największych zalet, jaką niesie ze sobą podjęcie współpracy z naszą firmą, jest dostęp do szerokiej oferty klimatyzatorów od czołowych producentów na rynku. Dostarczamy urządzenia o wysokich parametrach, dzięki którym firmy zajmujące się ich instalacją mogą oferować swoim klientom usługi najwyższej jakości. Wszyscy nasi Partnerzy otrzymują ponadto dostęp do specjalnie przygotowanej platformy B2B, na której znajduje się nie tylko pełna oferta urządzeń, ale też stale aktualizowane informacje o ich stanach magazynowych oraz etapach realizacji zamówienia.

Długofalowa, wieloaspektowa współpraca jako monter klimatyzacji

Przedsiębiorstwa oferujące usługi monterskie mogą liczyć na kompleksową obsługę nie tylko podczas zakupu systemu oraz jego instalacji, ale też po zakończeniu prac. Chcemy, by nasza współpraca miała charakter długofalowy, a więc poza dostępem do szerokiego asortymentu oferujemy również wsparcie serwisowe oraz możliwości poszerzania kompetencji zatrudnionych specjalistów poprzez dostęp do różnego rodzaju szkoleń oraz zaproszenia na targi branżowe.

Firmy monterskie mogą skorzystać z licznych promocji, które regularnie pojawiają się w naszym serwisie. Aby nie umknęła Państwu żadna atrakcyjna oferta, zachęcamy też do zapisania się do newslettera – informacje o najnowszych promocjach będą pojawiały się na mailu, a więc dostęp do takich informacji będziecie mieli Państwo na bieżąco. Naszym Partnerom możemy tez zaproponować uczestnictwo w programach lojalnościowych.

Czekamy na kontakt!

Do każdego z naszych Partnerów podchodzimy indywidualnie. Z chęcią poznamy Państwa oczekiwania względem naszej współpracy, omówimy warunki i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Instalatorów i firmy monterskie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, internetowego lub osobistego z naszymi przedstawicielami – szczegóły znaleźć można u dołu strony lub w zakładce „Kontakt”.