Klimatyzatory Bydgoszcz

Ekologia

Sprzedajemy produkty przyjazne środowisku naturalnemu.

Chłodzenie pomieszczeń

Urządzenie zapewnia komfort chłodzenia domów oraz budynków użyteczności publicznej.

Ogrzewanie powietrza

Nasza oferta handlowa obejmuje wielofunkcyjne urządzenia z możliwością ogrzewania.

Dobra wymiana powietrza i odpowiednia temperatura to jedna z najważniejszych funkcji w każdym budynku, gdyż bez tego atmosfera znacznie się pogarsza, a wszystkich obecnych zaczyna ogarniać zmęczenie. Aby zapobiec temu zjawisku doskonałym rozwiązaniem jest klimatyzacja pomieszczeń zarówno w biurach, jak i w przestrzeniach sklepowych oraz domu. Montowane na ścianie urządzenia są ekologiczne i mogą chłodzić lub ogrzewać wnętrze, zapewniając także stałą cyrkulację powietrza.

Sprzedaż systemów nawiewowych

Jesteśmy firmą projektującą rozwiązania różnych systemów cyrkulacji oraz kontroli temperatury. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie klimatyzatory domowe renomowanych firm, takich jak GREE, LG, Panasonic, DAIKIN, SAMSUNG oraz MITSUBISHI, dostosowane do wielkości różnych pomieszczeń. Urządzenia te montujemy w wyznaczonym przez fachowca miejscu (głównie w górnej strefie pokoju), aby nie przeszkadzały w codziennych czynnościach. Posiadamy też odrębną ofertę dla sklepów i biur, dostosowaną do specjalnych potrzeb każdego typu wnętrza.

Korzyści z kooperacji wyczuwalne w każdym pomieszczeniu

Współpracujemy na zasadach partnerskich z wieloma firmami, które liczyć mogą na korzystne rabaty cenowe, materiały techniczne i handlowe, a także doradztwo w zakresie korzystania z urządzeń oraz ich parametrów. Jesteśmy też otwarci na kooperację z projektantami instalacji i architektami. Chętnie udostępnimy dane techniczne urządzeń oraz potrzebne oprogramowanie, aby klimatyzacja biur, sklepów i domów została wykonana jak najlepiej w każdym pomieszczeniu. Działamy dla Państwa korzyści jeszcze przed montażem urządzeń, dbając o pełen profesjonalizm usługi.

Profesjonalny montaż kupowanych urządzeń

Kluczowym elementem w naszej ofercie jest montaż klimatyzacji, gdyż umieszczenie jej w niewłaściwym miejscu może zniwelować pożądany efekt. W każdym pomieszczeniu, w którym znajduje się jedno lub więcej takich urządzeń zadziałać powinien profesjonalista. Niezależnie od tego, czy jest ono zamontowane w domu, sklepie czy biurze, zawsze polecamy uprzedni kontakt z dystrybutorem w celu szczegółowego omówienia miejsca zawieszenia systemu.

Pomoc podczas finansowania realizacji systemu

Chętnie ułatwiamy Państwu zapłatę za klimatyzatory. Pomagamy podczas załatwiania rat, leasingu lub preferencyjnego kredytu, aby mogli Państwo bez problemu wyposażyć swoje biuro w urządzenia najlepszej jakości. Nasza oferta bogata jest w wiele typów urządzeń, których zadaniem jest szeroko pojęta klimatyzacja. Sklep czy biuro wymaga nieco innej dystrybucji (cyrkulacji) powietrza, przez co stosowany w nich system różnić się będzie od tego montowanego w jednym z pomieszczeń domu mieszkalnego.

Specjalizacja, asortyment i misja firmy

Specjalizujemy się w kompleksowym zastosowaniu urządzeń klimatyzacyjnych do sklepów, biur, domów, od montażu, aż po serwis i konserwację.

Nasz asortyment bogaty jest w systemy naścienne – umieszczane na ścianie pomieszczenia, sufitowe – montowane w suficie lub pod nim, kanałowe – zabudowane w suficie lub innej przestrzeni technicznej oraz przypodłogowe – stosowane głownie na poddaszach. Każdy oferowany przez nas system składa się z jednostki wewnętrznej – montowanej w pomieszczeniu oraz zewnętrznej – umieszczanej na ścianie lub dachu budynku. Chcemy, by każdy mieszkaniec, pracownik biurowy lub sklepowy był zadowolony z naszych usług. Stale staramy się dostarczać powietrze w dobrze dostosowanej temperaturze do każdego domu.

Podsumowanie

Specjalizujemy się w kompleksowym zastosowaniu urządzeń klimatyzacyjnych do:

 • lokali handlowych, gastronomicznych i usługowych
 • serwerowni i obiektów telekomunikacyjnych
 • banków i obiektów użyteczności publicznej
 • laboratoriów i pomieszczeń technologicznych
 • szpitali i przychodni lekarskich
 • budynków biurowych i sal konferencyjnych
 • aptek i magazynów leków
 • domów jednorodzinnych i mieszkań

Rodzaje oferowanych klimatyzatorów chłodzących i grzejących pompą ciepła:

 • klimatyzatory typu:
  SPLIT – podłączona jest jedna jednostka wewnętrzna
  MULTISPLIT – do pięciu urządzeń wewnętrznych podłączonych do jednego agregatu zewnętrznego
  VRV, MULTI V – do jednego agregatu zewnętrznego można podlączyć 64 jednostki wewnętrzne.
  Jednostki wewnętrzne – kasetonowe, kanałowe, naścienne, podsufitowe
 • klimatyzatory typu COMPACT – do zamontowania w oknie lub ścianie zewnętrznej
 • klimatyzatory przenośne – z rurą lub skraplaczem wystawianym na zewnątrz
 • klimatyzatory dachowe, centrale klimatyzacyjne

Zakres działalności firmy w dziedzinie klimatyzacji :

 • Projektujemy najbardziej optymalne rozwiązania dla systemu klimatyzacji. Zajmujemy się doborem kompleksowych urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami instalacji. Udostępniamy dane techniczne oferowanych urządzeń i oprogramowanie ułatwiające projektowanie.
 • Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż markowych urządzeń klimatyzacyjnych renomowanych firm: GREE, LG, Panasonic, DAIKIN, SAMSUNG oraz MITSUBISHI.

Dla firm partnerskich:

 • korzystne rabaty cenowe, materiały techniczne i handlowe. Doradztwo techniczne.

Dla odbiorców końcowych kompleksowa obsługa:

 • montaże i uruchomienia klimatyzatorów, przeglądy okresowe, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, Stałe umowy serwisowe.
 • ułatwianie finansowania realizacji poprzez załatwianie rat, leasingu, preferencyjnego kredytu.
Zobacz produkty

Producenci

Produkt – Klimatyzatory

Pokaż wszystkie

Po więcej ze świata Klimatyzatorów, Pomp Ciepła oraz Fotowoltaiki zapraszamy na nasz profil na Facebook.

Dołącz do nas