Pompy ciepła Bydgoszcz

Podgrzewanie wody

Zasila grzejniki i systemy ogrzewania podłogowego oraz wodę użytkową.

Chłodzenie pomieszczeń

Urządzenie zapewnia komfort chłodzenia, jak również ogrzewania pomieszczeń.

Ekologiczne zastosowanie

Produkt zapewnia niższą emisję CO2 i mniejsze zużycie energii elektrycznej.

Pompy ciepła

Przedstawiamy Państwu innowacyjne i energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do klimatyzowania, ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. Systemy wyposażone w pompy ciepła są znacznie czystsze, bezpieczniejsze, tańsze i bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, niż alternatywne rozwiązania, m.in. ogrzewanie gazowe, olejowe lub elektryczne.

Pompy ciepła są kompatybilne z panelami słonecznymi, dzięki czemu mogą posłużyć do podgrzewania wody i zasilania grzejników, bądź instalacji ogrzewania podłogowego. Dla ograniczenia kosztów instalacji ogrzewania w modernizowanym budynku, system można podłączyć do istniejącej instalacji.

Połączenie fotowoltaicznych ogniw słonecznych z pompą ciepła umożliwia dalsze obniżenie zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie emisji CO2. W sytuacji, gdy zastosujemy pompy ciepła do ogrzewania domu, zredukujemy koszty związane z jej eksploatacją.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Daikin i Panasonic. W ofercie posiadamy powietrzne pompy ciepła ALTHERMA firmy DAIKIN i AQUAREA firmy Panasonic.

Zobacz produkty

Producenci

Aby móc żyć w nowoczesnym świecie, powinniśmy starać się używać jedynie ekologicznych sposobów na uzyskanie komfortowej temperatury w budynkach. Przedstawiamy Państwu zatem innowacyjne i energooszczędne rozwiązanie stosowane w klimatyzacji (chłodzeniu), a także ogrzewaniu powietrza w pomieszczeniach oraz wody użytkowej. Dostępne w naszym bydgoskim magazynie systemy grzewcze to pompy ciepła. Są one z zasady znacznie czystsze, dostępne w niższej cenie, bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż inne działające aktualnie urządzenia grzewcze.

Ogrzewanie przy pomocy pompy ciepła

Powietrzne pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem dla domów nisko energetycznych. Możliwość pracy w trybie grzania aż do -25°C temperatury zewnętrznej pozwala na zastosowanie systemów nawet podczas srogiej zimy. Sprawnie działające urządzenie podgrzewa wodę osiągając nawet 65°C , dzięki czemu będzie ona czysta i wolna od zarazków. Staramy się, aby cena pomp ciepła była osiągalna, a zasady kupna proste i przejrzyste zarówno w sklepie internetowym, jak i na miejscu w Bydgoszczy.

Pompy ciepła – zastosowanie z innymi systemami

Powietrzne pompy ciepła z zasady są kompatybilne z panelami słonecznymi, dzięki czemu mogą posłużyć do podgrzewania wody użytkowej i zasilania kaloryferów lub ogrzewania podłogowego. Zastosowanie tych dwóch technologii w jednym budynku znacznie zmniejsza emisję CO2, dzięki czemu oddziaływanie obiektu na środowisko również staje się mniej szkodliwe. Dla ograniczenia ceny systemu w modernizowanym budynku i jego eksploatacji, może on zostać podłączony do istniejącej instalacji grzewczej.

Sprzedaż profesjonalnych systemów grzewczych w Bydgoszczy

W naszym magazynie w Bydgoszczy posiadamy pompy ciepła GREE VERSATI, ALTHERMA firmy DAIKIN oraz AQUAREA firmy Panasonic – renomowanych producentów systemów grzewczych, wykorzystujące powietrze atmosferyczne do ogrzewania wody.

Podane na stronie internetowej ceny dotyczą urządzeń ALTHERMA w wersji podstawowej, działających z zasady tylko w trybie grzania, z zastosowanym zbiornikiem 180L i uwzględnionym montażem na zasadach ustalonych z inwestorem.

Pompy ciepła – cena

Cena każdego urządzenia zależna jest od jego mocy grzewczej i wielkości zbiornika wody oraz dodatkowych, wybranych przez Klienta podczas kupna, opcji. Wszystkie modele dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i na miejscu w Bydgoszczy to stworzone przez światowych liderów produkujących powietrzne pompy ciepła.

Zasada działania urządzeń wyjaśniona jest w ich instrukcji, dzięki czemu stosowanie ich w warunkach domowych nie powinno sprawiać Państwu żadnych problemów. Przy zakupie pompy ciepła Klient otrzymuje również szereg dodatkowych korzyści:

  • zysk na powierzchni. Każdy metr kwadratowy budowanego domu kosztuje. Standardowa kotłownia staje się pomieszczeniem czystym, gdzie można urządzić np. pralnię – urządzenie zajmuje tylko 0,8 m2. Dodatkowo nie musimy gromadzić paliwa stałego „ekogroszek” – zyskujemy więc dodatkową powierzchnię,
  • oszczędności przy budowie domu. Brak konieczności budowy komina i obróbek dekarskich,
  • czyste powietrze – brak spalin i nieprzyjemnych zapachów,
  • więcej wolnego czasu. Pompa ciepła jest urządzeniem bezobsługowym, nie ma konieczności gromadzenia i uzupełniania paliwa np. „ekogroszek”.

Autoryzowany sklep w Bydgoszczy

Nasza bydgoska firma jest autoryzowanym przedstawicielem firm GREE, Daikin i Panasonic, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych stosowanych obecnie technologii, jako pierwsi poznajemy zasady ich działania, aby móc wykorzystywać powietrze do optymalizacji temperatury w domach. Staramy się, aby ceny urządzeń umożliwiały Państwu ich kupno.

Działamy jak najsprawniej, aby krótko po kupnie móc zamontować nabyty przez naszych Klientów sprzęt grzewczy w jego docelowym miejscu.

Produkt – Pompy Ciepła

Pokaż wszystkie

Po więcej ze świata Klimatyzatorów, Pomp Ciepła oraz Fotowoltaiki zapraszamy na nasz profil na Facebook.

Dołącz do nas