Pompy ciepła

Pompy ciepła to innowacyjne, energooszczędne rozwiązanie przeznaczone do klimatyzowania i ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. Powietrzna pompa ciepła zapewnia najwyższy komfort chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Systemy wyposażone w pompy ciepła są znacznie czystsze, bezpieczniejsze, tańsze i bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, niż alternatywne systemy ogrzewania gazowego, olejowego lub elektrycznego.

Pompy ciepłą mogą współpracować z panelami słonecznymi w celu podgrzewania wody użytkowej i zasilania grzejników bądź instalacji ogrzewania podłogowego. Dla ograniczenia kosztów ogrzewania modernizowanego budynku, system można również podłączyć do istniejącej instalacji. Jest to najbardziej innowacyjne rozwiązanie, przeznaczone zarówno dla budynków nowych, jak i do zastosowania podczas modernizacji obiektów istniejących.

Połączenie fotowoltaicznych ogniw słonecznych z pompą ciepła umożliwia dalsze obniżenie zużycia energii elektrycznej i emisji CO2. W sytuacji zastosowania pompy ciepła do ogrzewania domu pokryją koszty związane z jej eksploatacją.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Daikin i Panasonic. W ofercie posiadamy pwietrzne pompy ciepła ALTHERMA firmy DAIKIN i AQUAREA firmy Panasonic.

Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie.